o 24 h recepcijas pakalpojumi

o nesmēķētāju numuri

o bezvadu internets

o bezmaksas taksometru izsaukšana

 

-->Kafejnīca

   Brokastis, sātīgas pusdienas vai vakariņas mūsu viesi var ieturēt mājīgā kafejnīcā, kas atrodas te pat viesnīcas ēkā. Kafejnīcā Jūs sagaida ne tikai daudzveidīga ēdienkarte un plašs dzērienu piedāvājuma klāsts, bet arī patīkamas cenas. Ja ceļojat kā grupa, Jums jau iepriekš ir iespējas pasūtīt brokastis, pusdienas un vakariņas. 

-->Telpu noma

Viesnīca „Brīze” piedāvā uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem telpu nomas pakalpojumus viesnīcas ēkā. Piedāvājam telpas birojiem ar platību no 18 līdz 36 kvadrātmetriem. Telpās ir veikts kosmētiskais remonts, atjaunota elektroinstalācija. Telpu mēneša nomas maksa slēdzot ilgtermiņa nomas līgumu – 1.85 EUR/ kvadrātmetrā.

-->Frizētava

  Jums sagādā raizes izjucis matu sakārtojums?! Vai vienkārši vēlaties pārmaiņas? Neuztraucieties! Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas frizieru salons, kur prasmīgi meistari ir gatavi izpildīt visas Jūsu vēlmes!Klientu apkalpošana frizētavā notiek iepriekš piesakot savu apmeklējumu personīgi vai pa tālruni: 26002363.

-->Veļas mazgātava

   Arī nejaušs traips uz drēbēm nav problēma, jo viesnīcas "Brīze" klientiem tiek piedāvāti veļas mazgāšanas pakalpojumi. Cena par veļas mazģāšanu ar svaru līdz 5 kg ir 5 EUR.


    Pakalpojuma cena var mainīties pēc vienošanās!